Kliknij powyżej, aby porozmawiać lub zapłacić 😉
English     Deutsch     Polski

To już oficjalne! Dzięki prośbie mojej małej społeczności sympatyków, w 2022 roku organizujemy wyprzedaż świąteczną. Do 30 grudnia 2022 roku do północy czasu środkowoeuropejskiego wszystko będzie o 20% tańsze. Koszty wysyłki są wyłączone. Wesołych Świąt! Xianek
  • dni
  • godziny
  • minuty
  • sekundy

   Discord Club

 WhatsApp (+48508136160)
 Signal (+48508136160)
 Email ([email protected])
 Cennik
 Portfolio
 YouTube
 Instagram


 WPC ROM Validator & Patcher
 Serial Number Label Maker

I prefer to communicate in English, but it is also possible to chat with me in German, Polish, French, Spanish, and Italian.

I speak and write US English, hence the use of American flags to indicate that the text you read, from your point of view, will be full of spelling mistakes.

Bienvenue! J'apprends encore le français, mais je peux communiquer en français grâce à un traducteur.

Witajcie miłośnicy flipperów z całego świata!

Jeśli wpadłeś tu, aby coś kupić, to przykro mi, ale muszę Cię rozczarować - nie ma tu żadnego sklepu. Kliknij w ikonę w lewym dolnym rogu, aby porozmawiać ze mną na czacie lub przejdź prosto na mój Discord i tam porozmawiaj ze mną. Zapewniam Cię, że będzie to warte twojego wysiłku. Aby coś ode mnie kupić, musisz mnie znać. To nie jest strona komercyjna. Tak musi być.

 Jestem i jestem piratem ze skrzynią pełną skarbów, kolekcjonerem flipperów, modderem oraz artystą, jak to niektórzy mnie czasem nazywają. Aczkolwiek, nie jestem pewien, czy to ostatnie określenie jest w moim przypadku właściwe, ponieważ często współpracuję z innymi artystami przy projektach. Flippery i arkadówki to moje ulubione hobby. Nie mniej, zajmuję się również tworzeniem oprogramowania, tworzeniem aplikacji, elektroniką, tworzeniem grafiki rastrowej i wektorowej, projektowaniem stron internetowych, montażem wideo i dźwięku. Czasami tworzę muzykę przy użyciu syntezatorów, które również kolekcjonuję. Zajmuję się także komputerami retro, zwłaszcza tymi domowymi, z epoki 8 i 16-bitowej. Jeżeli chodzi o flippery, to gracz ze mnie raczej średni, ale zdarza mi się przejawiać talent w renowacjach, projektowaniu i przeprojektowywaniu Translite’ów, Backglass’ów, Dekali, Side Blade’ów, paneli głośnikowych i wszystkiego, co jest związane z flipperami lub grami Arcade. Będąc "wyposażonym" w lekki zespół zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, mam obsesję na punkcie jakości i uwielbiam zgłębiać nowe technologie druku, jak również bawić się w różnego rodzaje przeróbki maszyn. Niektórzy mówią, że opanowałem sztukę remasteringu i ulepszania oryginalnych Translite’ów w cyfrowym świecie, tworzenia ich alternatywnych wersji oraz wykonywania wielowarstwowych wydruków na hartowanym szkle, które często zawierają pewne interesujące efekty specjalne, zazwyczaj rzadko spotykane w świecie flipperów.

Jeśli trafiłeś na moją stronę, to niewykluczone, że szukasz czegoś, co poprawiłoby wygląd twojego flippera. A może masz pomysł, który chciałbyś wdrożyć, ale brakuje Ci środków, by go zrealizować. Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce. Gorąco zachęcam do przyłączenia się do mojego klubu na Discordzie. Jest to prywatne miejsce, gdzie mogę otwarcie dyskutować na tematy bez cenzury i trolli. Możesz tam również kupić lub wymienić się ze mną kilkoma produktami związanymi z flipperami.

Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową, a jeśli masz jakieś pytania, skorzystaj z jednej z opcji, aby skontaktować się ze mną bezpośrednio. Jestem prawie zawsze dostępny.


Moje produkty i usługi

 Dzięki Wam katalog produktów stale się powiększa i obecnie zawiera: Side Blades (Art Blades) (dostępne jako Dekale, na PET G lub na poliwęglanie), Mirror Blades, Translajty na folii do podświetleń lub na PET G, Backglass'y na szkle hartowanym lub na poliwęglanie lub na PET G z czarną maską lub bez, oraz z efektami specjalnymi takimi jak wycięcia w grafice lub elementy przezroczyste; Płytki obwodów drukowanych (PCB), fluorescencyjne ochraniacze plastikowe (FLUO), plakaty, roll-up'y, breloczki, naklejki, gadżety do flipperów, Dekale na obudowy do flipperów, w tym naklejki łatwe do naklejenia i usunięcia (Gekkon), pin cards (w tym magnetyczne), Apron'y, zestawy do kompletnej renowacji flipperów, oraz wszelkiego rodzaju pliki. Kliknij na obrazek z kolażem, aby zerknąć na moje portfolio.

Notatka na temat Translite’ów: Przy obecnej technologii, nie ma opłacalnego sposobu na wyprodukowanie Translite tak jak kiedyś z celuloidu. Z tego powodu, twój oryginalny Translite jest cenny, ponieważ nie może być odtworzony dzisiaj przy użyciu tej samej technologii. Jednakże, jeśli potrzebujesz zamiennika, zazwyczaj sięgasz po replikę. Większość replik to po prostu zeskanowane oryginalne Translite’y i wydrukowane na białej folii do podświetleń. Moja filozofia jest taka, że skoro nie mogę już zrobić translite'a w 100% wiernego oryginałowi, to równie dobrze mogę coś w nim poprawić lub zmienić. Dlatego remasteruję go. Skanuję go w wysokiej rozdzielczości (DPI), retuszuję, przerysowuję niektóre elementy, modyfikuję niektóre części, wektoryzuję elementy, które nie są zbyt skomplikowane, jak na przykład logo, dodaję kilka efektów specjalnych, jak przezroczystość lub półprzezroczystość, maskuję niektóre części, w których nie chcę, aby światło przenikało przez translite, a następnie drukuję go na profesjonalnym sprzęcie z wieloma przejściami głowicy drukującej nad materiałem, aby uzyskać ekstremalne kontrasty i kolory. Ostatecznie, nie nazywam tego "repo", czy "repliką". Nazywam to "remake", lub "remastered", ponieważ efekt końcowy często przewyższa oryginał, choć nie zawsze. Jakość jest dla mnie niezwykle ważna. Koszt i oryginalność nie są.

Większość moich produktów nie sprawdzi się w przypadku osób, które oczekują, że otrzymają idealną replikę dla swojego oryginału. Dlatego nie nazywam tego w ten sposób. Mówiłem to wiele razy na forach i wyraźnie zaznaczam to na mojej stronie internetowej. Proszę zachować swoje oryginalne Translite’y, ponieważ są one naprawdę cenne. Jeśli macie obsesję na punkcie oryginalności, to waszą główną opcją jest pozyskiwanie produktów NOS (ang. New Old Stock). Zawsze znajdą się ludzie, którzy wolą, aby było tak, jak było kiedyś i jest to normalne. Niektórzy wolą sitodruk od druku cyfrowego, żarówki od LEDów, winyl od CD, samochód na benzynę od elektryka, niektórzy uważają, że flippery były lepsze w latach 90-tych, podczas gdy niektórzy cieszą się nowymi, itd., itp.

Reasumując: nie dążę do tworzenia wspaniałych replik. Chcę zmian, i zmieniam dużo. Nie wszystko, co robię, spodoba się każdemu i jestem pewien, że może podobać się mniej ludziom, którzy szukają zamiennika dla swojego oryginału. Mimo to, jakość i pewna innowacyjność jest moim głównym celem i być może moje produkty są skierowane bardziej do modderów, a mniej do ludzi, którzy zajmują się renowacją.

Popularne produkty
Basic Translite
Wysokiej jakości druk od przodu na białej folii PET Backlight 275g (opcja budżetowa, nie zawsze dostępna)
65,00 €
Premium Translite
Wysokiej jakości, wielowarstwowy nadruk na rewersie na przezroczystym PET G 0,5 mm z folią ochronną z przodu. Doskonałe kontrasty. Możliwe jest uzyskanie większości efektów specjalnych, tj. przezroczyste okienka do wyświetlaczy, warstwa nieprzepuszczająca światło, przezroczyste kolory, ukryte elementy, które stają się widoczne po podświetleniu, itp.
85,00 €
Backglass
Wysokiej jakości, wielowarstwowy nadruk na rewersie na krystalicznie czystym, hartowanym szkle o grubości 4 mm z maszynowo szlifowanymi krawędziami. Doskonałe kontrasty. Odporne na zarysowania. Możliwe są wszystkie efekty specjalne, tj. przezroczyste okienka do wyświetlaczy, warstwa nieprzepuszczająca światło, przezroczyste kolory, ukryte elementy, które stają się widoczne po podświetleniu, itp. To jest prawdziwe szkło.
180,00 €
WPC Speaker Panel
Wysokiej jakości, wielowarstwowy nadruk na rewersie na krystalicznie czystym poliwęglanie o grubości 2 mm z czarną warstwą blokującą lub bez. Doskonałe kontrasty. Opcjonalnie możliwe jest podświetlenie całego panelu lub wybranych części.
65,00 €
HIPS Mirror Blades
Dostępne do wszystkich flipperów w trzech kolorach: Srebrne Lustro, Złote Lustro i Wysoce Odblaskowa Czerń. Wykonane z wysokoudarowego polistyrenu, te boczne lustra są wytrzymałe i odporne na uderzenia, można je łatwo ciąć, gilotynować, dziurkować, trasować lub piłować. Lustro HIPS jest idealnym lustrem w przeciwieństwie do polerowanej stali. Można je łatwo zamontować za pomocą taśmy dwustronnej.
70,00 €
PET G Side Blades
Drukowane przy użyciu tej samej technologii i materiałów, co Premium Translite. Są to wysokiej jakości grafiki boczne o błyszczącej i refleksyjnej powierzchni. Można je łatwo zamontować za pomocą taśmy dwustronnej.
85,00 €
Cabinet Decals + UV Laminate
Wysokiej jakości druk cyfrowy na 100 mikronowej białej błyszczącej folii z dodatkowym laminatem UV. Do wyboru laminat matowy lub z połyskiem.
170,00 €
Xianek's Next Generation (XNG) Cabinet Decals
Wysokiej jakości cyfrowy druk grubymi i elastycznymi tuszami na białym matowym winylu z mocnym klejem. Farba jest wyczuwalna prawie na każdym kolorze pod opuszkami palców a kolory są bardzo bogate.
185,00 €
Roll-up
Wysokiej jakości Roll-up z dowolną grafiką o wymiarach 85 x 200 cm na nieprzepuszczającym światło materiale (610 g Blockout). Zawiera stojak i mechanizm oraz poręczną torbę transportową. Kliknij tutaj, aby zobaczyć kilka przykładów roll-upów
115,00 €
EPROM
Układ EPROM z serii 27C z danymi dotyczącymi gry lub dźwięku. Na przykład poprawka ROMów WMS z nowym sterownikiem żarówek, który zapobiega migotaniu niektórych diód LED.
12,00 €
No Mo' Reset (V1A → Basic)
Podstawowa wersja (V1A) rozwiązania No Mo' Reset od Xianek dla maszyn WPC. Ten mały sprzętowy adapter rozwiązuje problemy ze sporadycznym resetem powodowane niestabilnym zasilaniem z szyny 5V w niektórych maszynach WPC.
21,00 €
No Mo' Reset (V2A → Professional)
Profesjonalna wersja (V2A) rozwiązania No Mo' Reset od Xianek dla maszyn WPC. Ten sprzętowy adapter rozwiązuje problemy z resetem spowodowane niestabilnym zasilaniem 5V w niektórych maszynach WPC oraz informuje o aktualnym stanie linii zasilających 12V i 5V za pomocą kolorowych diod LED.
36,00 €
Aby zobaczyć pełny cennik, kliknij tutaj. Brak możliwości anulowania złożonych zamówień. Wszystkie zamówienia są niestandardowe i ich realizacja wymaga czasu.
 

Xianek's Club

 Jeśli jesteś zainteresowany tym, co robię lub chciałbyś współpracować przy jakimś projekcie, możesz dołączyć do mojego klubu klikacjąc na obrazek powyżej. Znajdziesz tam rzeczy ukryte przed światem zewnętrznym.


Moja kolekcja flipperów


Attack From Mars Remake Limited
Chicago Gaming Company
Avengers Infinity Quest Pro
Stern
Baby Pac-Man
Bally
Bad Cats
Williams
Batman Dark Knight
Stern
Big Guns
Williams
Black Knight SoR Limited
Stern
Black Rose
Bally
Creature From The Black Lagoon
Bally
Deadpool Premium
Stern
Elvira's House of Horrors Premium
Stern
Escape from the Lost World
Bally
Family Guy
Stern
Heavy Metal
Stern
Hot Wheels
American Pinball
Godzilla Premium
Stern
Guns N' Roses Not In This Lifetime Limited Edition
Jersey Jack Pinball
Iron Maiden Premium
Stern
Iron Man (VE 2020)
Stern
Jurassic Park Premium
Stern
Mousin' Around!
Bally
Mr. & Mrs. Pac-Man Pinball
Bally
Road Show
Williams
Scared Stiff
Bally
Space Invaders
Bally
Star Wars Pro
Stern
Star Wars The Mandalorian Premium
Stern
Swords of Fury
Williams
Terminator 2
Williams
The Big Lebowski
Dutch Pinball
The Getaway: High Speed II
Williams
The Machine: Bride of Pin·Bot (1/2)
Williams
The Machine: Bride of Pin·Bot (2/2)
Williams
The Wizard of Oz YBR Limited
Jersey Jack Pinball
Twilight Zone
Bally
White Water
Williams
Willy Wonka & the Chocolate Factory
Jersey Jack Pinball

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.


Premium Translite (multilayered PET G) → 85
Backglass (multilayered 4 mm crystal-clear tempered glass) → 180 € or more
Speaker Panel (2 mm polycarbonate) → 65
Premium Decal Set with Laminate → 170
Premium Decal Set (XNG) → 185
1 mm HIPS Mirror Side Blades (Silver, Gold, or Black Gloss) → 70